Profile

Hadi Hirad

Safarbato

Contact Details

Safarbato

Bio

موزه باستان شناسی استانبول به (Archaeological Museum)

امروز و در ادامه این مطلب تور استانبول سفر باتو قصد داریم برخی از جاذبه های دیدنی کمتر دیده شده در شهر استانبول را به شما معرفی می کنیم . زیرا به اندازه کافی در مورد آثار تاریخی برجسته این شهر نظیر مسجد ایاصوفیا ، مسجد آبی (مسجد سلطان احمد) ، کاخ توپکاپی ، کاخ بیلربی و ...  نوشته ایم . پس با شما به گوشه و کنار این شهر زیبا و دیدنی می رویم و با دیگر آثار تاریخی موزه ها مکان های فرهنگی و تفریحی این شهر آشنا می شویم . البته شرح کامل  و ذکر همه جاذبه های این شهر در یک مقاله امکان پذیر نخواهد بود و فقط می توانیم به چند مورد از آنها بپردازیم . 
شنیدن صدا و همهمه مرغان دریایی بر فراز برج گالاتا تجربه‌¬ای تکرار نشدنی و البته بهترین بخش این گشت و گذار است . این بنا در محله معروف بی¬اوغلو استانبول واقع شده و دسترسی به آن آسان است .

معرفی بهترین رستوران های جزیره کیش

یکی از اصلی ترین دغدغه های هر سفر  در تور کیش پیدا کردن رستورانی خوب و هماهنگ با ذائقه ماست . و جزیره زیبای کیش دارای بهترین و مجلل ترین رستوران هاست که ما در ادامه این مطلب بر انیم تا برخی از آنها را به شما معرفی کنیم . بنابراین در ادامه همراهمان باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را گرفته و رستوران مطابق سلیقه خود را در زمان کوتاهی پیدا کنید .