Profile

Pobon Nik

Contact Details

Bio

 مجموعه تفریحی و آموزشی سرزمین پروفسور بازیما

این مجموعه یک پارک علمی ، تفریحی است که در آن بخش های علمی و عملی متنوعی طراحی شده تا کودکان را بطور عملی با دنیای حیات وحش ، بدن انسان ، کهکشان ها و ... آشنا کند . این مجموعه ا بخش های مختلفی تشکیل شده و برای کودکان و نوجوانان در سنین مختلف ، بازی های متنوعی فراهم نموده است .

شهر مشاغل کودکان کارالند

یه گزارش سفر باتو ، شهر مشاغل کودکان کارالند نیز مکان ایده آلی برای تفریح و آموزش کودکان است و آنها را از نزدیک با بیست شغل متفاوت آشنا می کند . کودکان لباس کار مورد علاقه خود را بر تن کرده و مراحل کار را عملی تجربه می کنند . این فضا مکانی مناسبی برای شکوفا شدن استعداد های نهفته در کودکان است و کودکان فضایی متناسب و سازگار با روحیه خود را انتخاب می کنند و مهارت های ابتدایی را فرا می گیرند. این مجموعه در بلوار هفت تیر ، هفت تیر8 (خیابان گلشن) ، برج تجاری اداری آرمیتاژ قرار دارد .

پارک ملت مشهد

پارک ملت یکی از تفرجگاههای تور مشهد است که دارای شهر بازی و فضاهای سبز زیادی است . پارک ملت در غرب شهر و در امتداد بلوار وکیل آباد قرار دارد .

ژئوپارک قشم

ژئو پارک منطقه ای با پدیده های نادر زمین شناسی و زیستی در تور قشم سفر باتو  است و ژئو پارک قشم بهترین نمونه از این مناطق در دنیاست که پدیده های زمین شناسی متنوعی را در خود جای داده است .  ژئو پارک قشم ، قسمتی از غرب این جزیره را در بر گرفته و مناطق مختلفی همچون جنگل های حرا ، گنبد نمک ، غارهای نمک ، چشمه های آب معدنی ، تنگه چاهکو ، تنگه عالی ، بام قشم ، دره تندیس ها ، کلات کشتاران و ... را در خود جای داده است که هر یک شگفتی نادر محسوب می شوند .