Profile

Mahan Alizadeh

Contact Details

Bio

جاذبه های دیدنی در شهر بانکوک –تایلند 

بانکوک  و تور تایلند یکی از دیدنی ترین شهر های آسیاست که پایتخت کشور تایلند و یکی از قطب های برتر گردشگری در دنیا محسوب می گردد . این شهر پر جمعیت دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی است و با بهبود زیر ساخت های گردشگری به خصوص در دو دهه اخیر به مقصدی ایده آل برای گذران تعطیلات تبدیل شده است . هزینه های سفر و اقامت در این شهر به نسبت سایر شهر های بزرگ دنیا کمتر است و از همین رو علاقه و استقبال برای سفر به شهر انکوک روز به روز در حال افزایش است . در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا برخی از جاذبه های دیدنی شهر بانکوک را به شما معرفی کنیم :

رودخانه‌ ی چائو فرایا   Chao Phraya

قایق سواری بر روی رودخانه چائوفرایا یکی از جالب ترین و پرطرفدارترین تفریحات شهر بانکوک است و در طول این مسیر از جاذبه های دیدنی و اماکن تاریخی فراوانی دیدن خواهید نمود . وجود همین رودخانه زیبا سبب شده برخی شهر بانکوک را ونیز شرق نیز بنامند . این رودخانه یکی از شاهراههای حیاتی این شهر است ، و روزانه نزدیک به پنجاه هزار نفر با قایق از این رودخانه عبور کرده و به مقاصد خود می روند و از میان تعداد زیادی نیز گردشگران مشتاقی هستند که برای بازدید از جاذبه های دیدنی شهر و مناظر زیبای رودخانه در این مسیر تردد می کنند .

همانطور که می دانید کشور مالزی و تور مالزی سفر باتو ، در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و دارای طبیعتی شگفت انگیز است تا جائیکه آن را کشور همیشه سبز می نامند . سیاست های این کشور همواره همسو با حفاظت از محیط زیست جلو می رود و بهبود زیر ساخت های مختلف با حفظ و حراست از طبیعت توام است . از این رو با سفر به این کشور متوجه می شوید که به یکی از زیباترین کشور دنیا قدم گذارده اید.  و شهر کوالالامپور نیز از این قاعده مستثنی نیست و علاوه بر چهره ای مدرن و پیشرفته دارای طبیعتی سرسبز و زیباست .